تور فتحیه ترکیه

تور فتحیه ترکیه

تاریخ خروج

۲۶ مرداد

مدت زمان

6 شب و 7 روز تاریخ 26 مرداد

بازدید

491

تور فتحیه ترکیه

جدول نرخ پکیج

تور فتحیه ترکیه

6شب و 7 روز

تاریخ سفر 1402/05/26

نام هتل ستاره سرویس قیمت هر مسافر در اتاق دوتخته
JIVA BEACH RESORT 5 UALL 75.980.000
LIBERTY FABAY 5 UALL 77.180.000
CLUB LETOONIA 5 UALL 91.640.000
AKRA FETHIYE TUI BLUE 5 UALL 101.050.000

 

خدمات هتل :

BB : صبحانه

ALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی محدود

UALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی نامحدود

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • ترانسفر فرودگاهی

  • اقامت در هتل همراه با سرویس پذیرایی ذکر شده در بالا

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور فتحیه

دانلود پکیج تورفتحیه

فتحیه

فتحیه مدرن در محل شهر باستانی تلمسوس واقع شده است. که خرابه های آن را می توان در شهر مشاهده کرد. شهر پس از حمله سردار ایرانی هارپاگوس در سال 547 قبل از میلاد به همراه سایر شهرهای لیکیایی و کاریایی بخشی از امپراتوری ایران شد. سپس تلمسوس به اتحادیه آتیک-دلوس (اتحادیه دلیان) که در اواسط قرن پنجم قبل از میلاد تأسیس شد، پیوست. اگرچه بعداً اتحادیه را ترک کرد و به شهری مستقل تبدیل شد. اما تا قرن چهارم قبل از میلاد به روابط خود با اتحادیه ادامه داد.
اطلاعات بسیار کمی از فتحیه در دوران بیزانس وجود دارد. ساختمان‌های باقی‌مانده گواه رونق قابل‌ توجهی در اواخر دوران باستان هستند. اما بیشتر آنها در قرن‌های 7 تا 8 به دلیل جنگ‌های اعراب و بیزانس رها شدند. نشانه‌هایی از رونق دوباره در قرن‌های 12-13 وجود دارد. این منطقه در اواخر قرن دوازدهم یا اوایل قرن سیزدهم به دست ترکها افتاد. در سال 1424 بخشی از امپراتوری عثمانی شد و تا سال 1934 مكرى مقری نام داشت.

توریستی

این شهر یکی از مراکز توریستی شناخته شده ترکیه است و در فصل تابستان از محبوبیت خاصی برخوردار است. موزه آن غنی از آثار باستانی و جدیدتر است. زنجیره متوالی تمدن‌هایی را که در این منطقه وجود داشته است. به نمایش گذاشته و گواهی می‌دهد که از لیکیان‌های باستان شروع می‌شود. برخی از مکان‌های تاریخی که ارزش بازدید دارند عبارتند از. شهر باستانی Kadyanda – روستای متروک یونانی، Afkule، Gemiler و Aya Nikola. همچنین مقبره آمینتاس، مقبره بزرگی است که در 350 سال قبل از میلاد توسط لیکیاها ساخته شد.
محبوب ترین شهرهای توریستی فتحیه عبارتند از: اولودنیز، منطقه ساحلی کالیس، هیسارونو و اواجیک.جزیره Kızılada در خلیج فتحیه، یک توقفگاه محبوب برای تورهای قایق است. از طرف دیگر، مکان‌های غواصی بزرگی وجود دارد که Afkule یکی از معروف‌ترین آنهاست. فانوس دریایی Kızılada در جزیره دارای یک رستوران غذاهای دریایی و یک خوابگاه با نه اتاق است.

تور فتحیه ترکیه

تور فتحیه ترکیه معرفی شده توسط آژانس نیوار بهترین موقعیت است. تاشما با فرهنگ و آداب و رسوم سایر مردم ترکیه آشنا شوید. هدف آژانس نیوار این است که بهترین مقاصد با مناسب‌ترین قیمت را به شما معرفی کند. تورهای ترکیه را از ما بخواهید!
جهت رزرو تور همانطور که در بالا نشان داده شده است نرخ تور ها ثبت شده است. اگر چه ممکن است این نرخ ها درست باشد. اما حتما برای تایید نهایی با کارشناس مربوطه هماهنگ نمایید . زیرا به عنوان مثال نوسان نرخ ارز را داریم که باعث افزایش و کاهش لحظه‌ای نرخ تورها می‌شود. برای سفر به ترکیه اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که از طریق آژانس معتبر و حرفه ای راهنمایی و خرید نمایید.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور فتحیه ترکیه 0 تومان 0 تومان 0 ۲۶ مرداد 6 شب و 7 روز تاریخ 26 مرداد

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید