تور ترکیبی استانبول کاپادوکیا

تور ترکیبی استانبول کاپادوکیا

تاریخ خروج

هر دوشنبه

مدت زمان

6 شب و 7 روز

بازدید

122

تور ترکیبی استانبول کاپادوکیا

جدول نرخ پکیج

تور استانبول کاپادوکیا

6 شب و 7 روز

نام هتل ستاره خدمات تعداد شب شهر قیمت هر مسافر در اتاق دوتخته
ARTS HOTEL 4 BB 4 استانبول 48.500.000
ROYAL CAVE 5 BB 2 کاپادوکیا

 

خدمات هتل :

BB : صبحانه

HB : صبحانه، ناهار یا شام

ALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی محدود

UALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی نامحدود

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • اقامت در هتل استانبول و کاپادوکیا

  • ترانسفر فرودگاهی

  • پرواز داخلی بین شهری

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور استانبول کاپادوکیا

استانبول

به ترکی استانبولی: İstanbulنام پیشین: در واقع قسطنطنیه عربی‌شدهٔ کلمه یونانی کُنستانتینوپولیس، به‌معنای شهر کنستانتین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه است. همانطوره که اشاره شد استانبول مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵٬۰۶۷٬۷۲۴ نفر گزارش شده‌است. بر این اساس استانبول سومین کلان‌شهر بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود. همچنین این شهر قطعا بزرگترین کلان‌شهر اروپا است. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار دارد.
تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند. با این حال استانبول بدون شک تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. با توجه به این نکات این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شد. همانطور که اشاره شد استانبول در حقیقت از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان در ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رفت. به بیان دیگر بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.
استانبول یادگار دوران امپراتوری روم ٬ بیزانس و پس از آن امپراتوری عثمانی است و اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید آثار برجسته ای از ان دوران است. مانند مسجد ایاصوفیه (کلیسای بزرگ ارتدکس شرقی که در دوران ژوستینین امپراتور روم ساخته شد و سپس در زمان عثمانی تبدیل به مسجد شد. ناگفته نماند  پس از روی کار آمدن جمهوری ترکیه به موزه تبدیل شد تا وقتی که مجدداً در سال ۲۰۲۰ به مسجد تغییر کاربری داد) و مسجد سلطان احمد که شاهکار معماری اسلامی و عثمانی است.

کاپادوکیا

کاپادوکیه منطقه ای تاریخی در آناتولی مرکزی ترکیه است. این شهر عمدتاً در استان های نوشهیر، قیصری، آکسارای، کیرشهیر، سیواس و نیگده قرار دارد. به گفته هرودوت، در زمان شورش ایونی (499 قبل از میلاد)، کاپادوکیان منطقه ای از کوه توروس تا مجاورت اگزین (دریای سیاه) را اشغال کرده بودند. به این معنا، کاپادوکیه از جنوب به رشته کوه های توروس که آن را از کیلیکیه جدا می کند.
از شرق به فرات علیا، از شمال به پونتوس و از غرب به لیکائونیا و غلاطیه شرقی محدود می شد.این نام که به طور سنتی در منابع مسیحی در طول تاریخ استفاده می شود، همچنان به عنوان یک مفهوم گردشگری بین المللی برای تعریف منطقه ای از شگفتی های طبیعی استثنایی، به ویژه با دودکش های پری و میراث تاریخی و فرهنگی منحصر به فرد، استفاده می شود.

تور استانبول کاپادوکیا

به طور خلاصه، برای اینکه بتوانید در این مورد درک بهتری از استانبول و کاپادوکیا داشته باشید. این بار مسافرت خود را برای شهرهای تاریخی استانبول کاپادوکیا برنامه ریزی کنید. نکته ای که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اجرای هر چه بهتر تور است. زیرا بعضا بدون در نظر گرفتن خواسته مسافر توری به آنها معرفی می‌شود که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.
بنابراین کارشناسان آزانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار توری را به شما پینهشاد می‌دهد. که در آن تور همه چیز در نظر گرفته شده است. همانطور که در بالا نشان داده شد. می‌توانید قیمت‌ها را به طور خلاصه، ملاحظه و جهت رزرو با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید. دز خصوص نوسانات نرخ دلار اگر چه این نرخ ها ممکن است درست باشد، اما حتما برای تایید نرخ حتما ارتباط برقرارنمایید. ما می‌گوییم آنگونه باش که امکان پذیر است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور ترکیبی استانبول کاپادوکیا 0 تومان 0 تومان 0 هر دوشنبه 6 شب و 7 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید