هتل 5 ستاره Royal Chulan در بهترین نقطه از مرکز شهر واقع شده است و نزدیک سه مکان طلایی ، مرکز خرید پاویلیون ، بوکیت بینتانگ و مرکز همایش شهر کوالامپور است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، دکوراسیون کلاسیک ، تولیزیون ال ای دی ، اینرنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. لذت صبحانه آسیایی را میتوانید در رستوران هتل با غذاها و صبحانه های متنوع در رستوران هتل سرو نمایید . هتل دارای استخر روباز است که ساعاتی را به خود اختصاص داده و برای آرامش و ریلکس کردن از آن محیط استفاده نمایید .
Corus
4
هتل 4 ستاره Corus در مرکز شهر و نزدیک اماکن دیدنی شهر واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. هتل دارای 4 رستوران به طبخ مختلف غذاهای مالزیایی ، چینی ، ژاپنی و بین المللی است . بعد از یک روز گشت وگذار در شهر میتوانید برای ریلکس کردن بهاز سالن تناسب اندام وسونای هتل استفاده نمایید .
Ibis
4
هتل 4 ستاره IBIS در مرکز شهر و نزیدک برج دوقلوی پتروناس واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. هتل دارای 2 رستوران با سرو غذاهای آسیایی است .
هتل 4 ستاره Mercure در مرز شهر کوالامپور و 6 دقیقه پیاده روی تا میدان تایمز واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، صندوق امانات ، تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. لذت طعم صبحانه قاره ای را می توانید در سالن صبحانه خوری هتل امتحان نمایید .
هتل 3 ستاره Holiday Inn Express یکی از برندهای هتل بین‌المللی در کوالالامپور است که در مرکز شهر و سه دقیقه‌ای مونوریل واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی با درستری به شبکه های ماهواره‌ای ، صندوق امانات ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. با اقامت در این هتل و به دلیل موقعیت شهری که دارد ف دسترسی بسیار آسار به اکثر مراکز خرید و فروشگاهها و رستوران و فست وفودهای بین‌المللی خواهید داشت .
نمایش 1-5 از 5 نتیجه برای کوالالامپورپاک کردن فیلتر ها