هتل 5 ستاره Golden Tulip Beach واقع شده در کنار ساحل با کلیه امکانات ساحلی ( ریزورت) و فاصله تا ساحل 500 متر است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، کتری برقی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . استخر ور باز هتل با امکانات رفاهی از جمله تخت های مخصوص جهت آفتاب گرفتن ، حوله و سرو نوشیدنی در کنار استخر ساعاتی گرم و آرام را برای شما میهمانان گرامی مهیا کرده و فضایی برای نگهداری کودکان خود اختصاص داده تا بزرگترها با خیال راحت از اقامت خود در هتل کمال استفاده و آرامش را ببرند. رستوران هتل با سرو انواع غذاهای دریایی ، آسیایی و بین المللی از شما عزیزان پذیرایی میکند.
هتل 4 ستاره Asia Pattaya در کنار ساحل ودر بین باغ‌های استوایی واقع شده است . کلیه اتاق‌های سوئیت با کف پوش پوشیده و مجهز به تهویه مطبوع ، تلوزیون با شبکه‌های ماهواره ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . بعضی از اتاق ها منظره دریا و باغ را دارد. هتل دارای استخر ساحلی با صندلی های مخصوص آفتاب گرفتن ، زمین تنیس و گلف ، میز بیلیارد و سالن بدنسازی می‌باشد. در رستوران هتل با انواع غذاهای دریایی ، آسیایی و بین المللی پذیرایی میکنند.
هتل 4 ستاره نُوا پلاتینیوم در حنوب پاتایا و 5 دقیقه ای خیابان معروف واکینگ و خلیج پاتایا فاصله دارد . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، مبلمان ، تلوزیون ال ای دی و دستگاه پخش کننده دی وی دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام احتصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. استخر روباز هتل با تخت های ساحلی که در اطراف آن قرار داده شده محیطی آرام برای گرفتن یک حمام آفتاب فراهم کرده و همچنین یک سرسره آبی نیر در قسمتی از استخر برای استفاده کودکان تعبیه شده است . رستوران هتل نیز با غذاهای آسیایی ، دریایی و بین المللی از شما میهمانان عزیز پذیرایی می‌کند.
هتل 4 ستاره Embryo واقع در مرکز شهر پاتایا و نزدیک به مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلوزیون با شبکه‌های ماهواره‌ای ، مینی بار ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. طعم غذاهای تایلندی ودریایی و همچنین صبحانه آمریکایی را می‌توانید در رستوران هتل امتحان نمایید .
هتل 3 ستاره Welcome Plaza در مرکزشهر و نزدیک اماکن دیدنی شهر پاتایا واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، تلوزیون با دسترسی ماهواره ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد . استخرهتل در فضای باز و صندلی های آفتابگیر در اطراف آن جهت استفاده و گرفتن حمام آفتاب قرار داده شده است .
نمایش 1-5 از 5 نتیجه برای پاتایاپاک کردن فیلتر ها