هتل 5 ستاره Gracland Resort در کنار ساحل پاتونگ و دریای آندمان با چشم انداز دریا واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل کجهز به تهویه مطبوع ، دکوراسیون مدرن ، تلویزیون ال ای دی ، مینی بار ، قهوه و چای ساز ، اینترنت رایگان وای فای و حممام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . هتل دارای 2 استخر است ک هیکی از آنها روباز در فضای بیرونی هتل با تجهیزات ساحلی مثل تخت و چتر آفتابگیر برای سپری کردن ساعاتی خشو و ارام برای شما میهمانان عزیز فرراهم کرده است . رستوران Bua Luang در تمام روز با غذاهخای های آسیایی ، دریایی و بین المللی از شما پذیرایی میکند و همچنین کافی شاپ Parakang نیز با نوشیدنی های گرم و سرد و میان وعده‌های کوچک از شما استقبال می‌کند.
هتل 4 ستاره Ramada BY Windham در نزدیکی مرکز خرید واقع شده است و دارای استخر رو باز وسونا است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی با دسترسی ماهواره ، بالکن خصوصی ، صندوق امانات ، کتری برقی ، اینترنت رایگان و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می ‌باشد. استخر هتل با امکانات تخت ساحلی در اطراف آن ساعاتی خوش در آرامش را برای شما فراهم میکنند و همچنین فضای مخصوص نگهداری از کودکان در هتل برای آرامش بزرگترها فراهم شده که با خیالت راحت از تعطیلات خود لذت ببرید. رستوران هتل با انواع غذاهای آسیایی ، تایلندی و بین اللملی پذیرای شما میهمانان گرامی است.
هتل 4 ستاره Andamantra در یکی از بهترین موقعیت های پوکت و نزدیک ساحل با چشم انداز حیره کننده طلوع و غوب خورشید قراردارد. کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، کتری برقی ، بالکن ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . همچنین هتل دارای ویلاهای جداگانه و مجهز به استخر مجزا با منظره دریا می ‌باشد. هتل 2 رستوران با سرو غذای مجزا دارد ، در رستوران Saeng Dara میتوانید غذاهای تایلندی و رستوران Blue Horizon غذاهای بین اللملی را سرو نمایید .
هتل چهار ستاره Ashlee Plaza Patong در مرکز شهر و 8 دقیقه ای فاصله تا ساحل پاتونگ واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تلویزیون ال ای دی ، مینی بار ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . استخر هتل در پشت بام قار دارد . هتل دارای رستوران با سرو غذاهیا تایلندی و بین المللی همچنین کافه برای سرو بستنی ، شیرینی و ... می‌باشد.
هتل سه ستاره Ibis Patong Phuket در محیطی آرام‌ و فاصله 5 دقیقه با ساحل قرار دارد. کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی می‌باشد. استخر روباز هتل با تخت و چترهای آفتابگیر در اطراف آن فضایی آرام را برای آسایش و ریلکس کردن میهمانان گرامی فراهم کرده است . پس از گشت نیم روزه میتوانید به رستوران هتل مراجعه و از طعم غذاهای فوق العاده لذت ببرید.
هتل 5 ستاره Golden Tulip Beach واقع شده در کنار ساحل با کلیه امکانات ساحلی ( ریزورت) و فاصله تا ساحل 500 متر است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، کتری برقی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . استخر ور باز هتل با امکانات رفاهی از جمله تخت های مخصوص جهت آفتاب گرفتن ، حوله و سرو نوشیدنی در کنار استخر ساعاتی گرم و آرام را برای شما میهمانان گرامی مهیا کرده و فضایی برای نگهداری کودکان خود اختصاص داده تا بزرگترها با خیال راحت از اقامت خود در هتل کمال استفاده و آرامش را ببرند. رستوران هتل با سرو انواع غذاهای دریایی ، آسیایی و بین المللی از شما عزیزان پذیرایی میکند.
نمایش 1-6 از 15 نتیجه برای تایلندپاک کردن فیلتر ها