هتل پنج ستاره Prince Palace در محله بافت قدیم شهر بانکوک واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تعویه مطبوع ، تلوزیون کابلی ، حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی و اینترنت رایگان وای فای می‌باشد. در 4 رستوران هتل غذاهای متنوع با طعمع و دستور پخت تایلندی ، چینی ، ژاپنی ، ویتنامی و بین الملی برای شما میهمانان گرامی سرو می‌شود . هتل دارای استخر رو باز و استخر آب گرم و خدمات ماساژدرمانی است .
هتل 4 ستاره Mandarin با امکانات استخر ، سالن تناسب اندام ، و سالن ماساژ پذیرای میهمانان محترم می‌باشد . هتل دارای اتاق‌های مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزون ال ای دی ، فضای نشمین ، صندوق امانات و اینترنت وای فای است . رستوران Krua Luang هتل با سرو غذاهای تایلندی و بین المللی از ساعت 10:30 تا 22:00 از شما میهمانان عزیز پذیرایی می‌کند.
هتل 4 ستاره Asia Bangkok در مرکز شهر است و به طور مستقیم به خط ترن هوایی شهر متصل است . کلیه اتاق‌های هتل بسیار جادار با مبلمان ، تلوزیون ال ای دی ، مینی بار ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با سرویس کامل است . میمهانان پس از گردش روزانه خود شهر میتوانند از جکوی آب گرم و ماساژ تالندی و سالن تناسب اندام استفاده نمایند و آرامش به روح و جشم خود بدهند . هتل دارای چندین رستوران با طعمه غذاهای آسیایی ، و تایلندی و بین المللی است که حتما می‌بایست آنها را تست کرد .
هتل 4 ستاره Bangkok Palace در مرکز شهر و منطقه پراتونام واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلوزیون ، مینی بار ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی است . در طول مدت اقامت خود در هتل می‌توانید از سالن تناسب اندام و استخر استفاده نمایید و برای تجربه غذاهای تایلندی و آسیایی به رستوران هتل رفته و لحاظتی خوش با سرو غذا بگذرانید .
هتل 3 ستاره Ibis Sathorn در فاصله کیلومتری فرودگاه بانکوک درمرکزشهر و قلب تجاری شهر بانکوک قرار دارد . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با سرویس بهداشتی است . میهمانان هتل دسترسی آسان به جاذبه‌های گردشگری مانند رودخانه چائو و بازارهای شبانه دارد. در رستوران میتوانید طعم متنوع غذاهای تایلندی را تست نمایید.
نمایش 1-5 از 5 نتیجه برای بانکوکپاک کردن فیلتر ها