هتل 5 ستاره National در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین اللملی و نزیدک میدان جمهوری ، موزه ملی و پارک فواره‌ها واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تلویزیون ال ای دی ، حمام اختصاصی با سرویس مجهز و اینترنت وای فای رایگان است . هتل مجهز به استخر سر پوشیده ، سالن بدنسازی و حمام ترکی است که میهمانان میتوانند از آنها استفاده نمایند . برای سرو غذا به رستوران آلاکارته با تنوع غذاهای بین المللی و برای نوشیدنی و لقمه های سبک به کافه هتل رفته و از محیط دلنشین آن استفاده نمایید.
Ararat
4
هتل 4 ستاره Ararat در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی و نزدیک میدان جمهوری واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل دارای مبلمان چوبی ، تلویزیون ال ای دی ، مینی بار و حمام اختصاصی باسرویس کامل و دسترسی به اینترنت پر سرعت وای فای است . میهمانان برای گذران وقت خالی خود از استخر و سونای هتل استفاده نمایند ، همچنین رستوران هتل با غذاهای اروپایی و ارمنی از شما عزیزان پذیرایی می‌کند . با قدم زنان در خیابان‌های ایروان با کمتراز 15 دقیقه پیاده روی به موزه ارمنستان و میدان جمهوری می‌رسید.
هتل 4 ستاره Erebuni در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی و مرکز شهر ، نزدیک میدان جمهوری واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهویه مطبوع ، تلوزیون ال ای دی با شبکه های ماهواره ، چای و قهوه ساز و حمام اختصاصی است . رستوران‌ هتل با بهترین غذاهای ارمنی و اروپایی و در بار هتل با نوشیدنی‌های مدرن از شما میهمانان عزیز پذیرایی می‌کند
هتل 4 ستاره Royal Plaza در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی و مرکز شهر ایروان در نزدیکی موزه ماتیروس و هوانس تومانیان و میدام جمهوری است . کلیه اتاق‌های هتل درارای تهویه مطبوع ، تلوزیون ای ای دی با شبکه ماهواره‌ای ، ثندوق امانات و حمام اختصاصی و اینترنت رایگان وای فای می‌باشد. هتل دارای رستوران با انواع غذاهای اروپایی ، ارمنی و گرجی که با یک سفر و انتخاب این هتل میتوانید غذای چندین کشور را تست نمایید .
Shirak
3
هتل 3 ستاره Shirak در فاصله 10 کیلومتری فرودگاه بین المللی در مرکز شهر ایروان و کلیسای سنت نیکولای واقع شده است کلیه اتاق های هتل مجهز به تلویزیون ال ای دی ، مینی بار و  حمام اختصاصی هستند . هتل 2 رستوران برای سرو صبحانه و ناهار با غذاهای لذیذ و اصیل ارمنی دارد و میهمانان میتوانند از وقت گذرانی وغذا خوردن لذت ببرند . میدان جمهوری ، موزه تاریخ و مسجد آبی در نزدیکی 5 دقیقه‌ای هتل می‌باشند.
نمایش 1-5 از 5 نتیجه برای ارمنستانپاک کردن فیلتر ها