هتل 5 ستاره Crystal Sarovar Premiere در مرکز شهر آگرا نزدیک مهمترین و معروف ترین بنای هند یعنی تاج محل واقع شده است. کلیه اتاق‌های هتل دارای تلویزیون ال ای دی با دسترسی شبکه‌های ماهواره ، کتری برقی ، صندوق امانات ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . در رستوران هتل می‌توانید از طعم و رنگ انواع غذای هندی لذت ببرید.
هتل 5 ستاره Radisson Jaipur در مرکز شهر جیپور واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل دارای تهیوه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، کتری برقی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . برخی از اتاق‌های هتل به صورت خانوادگی با سالن نشمین جدا می‌باشد.
هتل 5 ستاره Hyatt Regency در مرکز شهر دهلی و منطقه تجاری واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای ، حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . برخ از اتاق‌های سایت دارای بالکن با چشمانداز شهر ، استخر و باغ است . کیفیت غذای رستوران هتل در سطح جهانی است تا جایی که برنده جوایز بین المللی را به خود اختصاص داده است و شما می‌توانید لذت بهترین کیفیت غذای هندی و بین المللی را در این رستوران ها امتحان نمایید.
هتل 5 ستاره Maritim Resort یک هتل ساحلی در خلیج لاک پشت و اقیانوس هند با چشم انداز بی نظیر است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع با ملبمان چوبی ، اینترنت رایگان وای فای ، بالکن و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . بزرگسالان برای بهره‌مند شدن از امکانات هتل از جمله ریلکس کردن بر روی تخت های ساحلی اطراف استخر و ریلکس کردن ، می‌توانند کودکان خود را به پرستاران و مربیان مجرب اتاق کودک بسپارند و از لحاظ خوش لذت ببرند. رستوران هتل با انواع غذاهای دریایی ، گریل و بین المللی از شما عزیزان پذیرایی می‌کند.
هتل 5 ستاره Maradiva Villas Resort از هتل‌های برند جهانی ، خوش منظره و با ساحلی شنی است . کلیه اتاق‌های هتل به صورت ویلا با استخر خصوصی با طراحی مدرن و امکانات رفاهی بی نظیر و مدرن بنا شده است . میهمانان میتوانند برای دریافت انرژی مثبت و ریلکس کردن ساعاتی از روز را به دراز کشیدن برروی تخت های ساحلی کنار استخر بگذراند و از منظره بی نظیر اطراف لذت ببرند.
هتل 4 ستاره Radisson Blu Poste Lafayette یک هتل ساحل با شن‌های گرم و سفید است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، صندوق امانات ، تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است ، برخی از اتاق‌های هتل با منظره دریا ، باغ و تراس می‌باشد. استخرهتل که درفضای باز با امکانات رفاهی از جمله تخت و چتر ساحلی در اطراف آن واقع شده که ساعاتی خوش آرام را برای شما میهمانان گرامی برای ریلکس کردن فراهم می‌کند. لذت غذاهای آسیایی ، محلی و بین المللی را نیز می‌توانید در رستوران های هتل ببرید.
نمایش 1-6 از 29 نتیجه برای ماساژپاک کردن فیلتر ها