هتل 5 ستاره DoubleTree by Hilton در مرکز شهر آگرا ونزدیک بنای تارخی تاج محل واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . برخی از اتاق‌ها به صورت سوییت و خانوادگی با سالن نشمین جهت مسافرین که به صورت خانوادگی مسافرت می‌کنند طراحی شده است. برای ریلکس کردن پیشنهاد ما استفاده از استخر هتل با منظره کاخ تاج پالاس است . رستوران‌های هتل با انواع غذاهای کبابی و تنوری به صورت زنده از شما میهمانان عزیز پذیرایی می‌کند.
هتل 5 ستاره Crystal Sarovar Premiere در مرکز شهر آگرا نزدیک مهمترین و معروف ترین بنای هند یعنی تاج محل واقع شده است. کلیه اتاق‌های هتل دارای تلویزیون ال ای دی با دسترسی شبکه‌های ماهواره ، کتری برقی ، صندوق امانات ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است . در رستوران هتل می‌توانید از طعم و رنگ انواع غذای هندی لذت ببرید.
هتل 5 ستاره Maradiva Villas Resort از هتل‌های برند جهانی ، خوش منظره و با ساحلی شنی است . کلیه اتاق‌های هتل به صورت ویلا با استخر خصوصی با طراحی مدرن و امکانات رفاهی بی نظیر و مدرن بنا شده است . میهمانان میتوانند برای دریافت انرژی مثبت و ریلکس کردن ساعاتی از روز را به دراز کشیدن برروی تخت های ساحلی کنار استخر بگذراند و از منظره بی نظیر اطراف لذت ببرند.
هتل 4 ستاره Radisson Blu Poste Lafayette یک هتل ساحل با شن‌های گرم و سفید است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، صندوق امانات ، تلویزیون ال ای دی ، اینترنت رایگان وای فای و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی است ، برخی از اتاق‌های هتل با منظره دریا ، باغ و تراس می‌باشد. استخرهتل که درفضای باز با امکانات رفاهی از جمله تخت و چتر ساحلی در اطراف آن واقع شده که ساعاتی خوش آرام را برای شما میهمانان گرامی برای ریلکس کردن فراهم می‌کند. لذت غذاهای آسیایی ، محلی و بین المللی را نیز می‌توانید در رستوران های هتل ببرید.
هتل 5 ستاره SeaSense Boutique یک هتل ساحلی با اتاق های منظره دریا است. کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تهویه مطبوع ، اینترنت رایگان وای فای ، تراس و حمام اختصاصی و لوازم بهداشتی است . رستوران هتل با غذاهای بومی ، دریایی و بینا لمللی از شما میهمانان عزیز پذیرایی می‌کند.
هتل 5 ستاره Sofitel L'Imperial در بهترین نقطه از جزیره مورس و ساحل شنی اقیانوس هند واقع شده است . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تلویزیون ال ای دی ، چشم انداز دریا و حمام اختصاصی به سبک باز است . برخی از واحد ها دارای تراس و چشم انداز دریا و طلوع وغروب خورشید است . رستوران های هتل با غذاهای فرانسوی و بین المللی در فضایی رومانتیک از میهمانان پذیرایی می‌کند .
نمایش 1-6 از 21 نتیجه برای اسپا و مرکز سلامتپاک کردن فیلتر ها