تور سنگاپور بالی تابستان

تور سنگاپور بالی تابستان

تاریخ خروج

۰۶ تیر

مدت زمان

7 شب و 8 روز

بازدید

84

تور ترکیبی بالی سنگاپور

جدول نرخ پکیج

تور بالی سنگاپور

7 شب و 8 روز

تاریخ سفر  1402/06/22

هتل ستاره سرویس موقعیت تعداد شب

هر مسافر 

در اتاق دو تخته

GRAND MERCURE BALI 5 BB بالی 5 123.650.000
RENDEZVOUS 4 BB سنگاپور 3
ANVAYA 5 BB بالی 5 132.320.000
SWISSOTEL THE STAMFORD 5 BB سنگاپور 3

 

خدمات تور
  • اقامت در هتل همراه با صبحانه

  • پرواز داخلی سنگاپور به بالی

  • ویزای توریستی سنگاپور

  • ویزای توریستی بالی

  • بلیت رفت و برگشت

  • ترانسفر فرودگاهی

  • بیمه مسافرتی

  • 2 گشت شهری

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به سنگاپور و بالی نیاز به ویزا دارید .

دانلود پکیج تور سنگاپور بالی

بالی

بالی زیباترین و مشهورترین جزیره کوچک گردشگری در زیر خط استوا و معروف به جزیره خدایان ، واقع در بزرگترین کشور مسلمان جهان ، کشور اندوزی با جمعیت حدود 3 میلیون نفر است . دارای آب و هوای متفوات و محل تلاقی دو اقیانوس آرام و هند است . مهترین کوه بالی گودان آگانگ که به مادر کوه ‌ها معروف است و آتشفشان همیشه فعال دارد . معروف ترین مناطق بالی کوتا و اوبود است . شهر دنپازار بزرگترین شهر و مرکز اداری بالی با جمعیت حدود 400 هزار نفر است . طبیعت زیبا ، تنوع پوشش گیاهی ، دنیای مهیج زیر آب ، شالیزارهای برنج ، رودها و آبشارها از دیدنیهای مهم جزیره بالی محسوب می‌شوند.

کشور اندونزی با توجه به اینکه حدود 15 درصد از جمعیت آن از دین اسلام پیروی میکند اما بزرگترین کشور مسلمان جهان است و دین اکثر مردم که ضریب 83درصد را دارد هندو بوده است . اما آیین هند در اندونزی با آیین هندو در هند تفاوت‌هایی دارد مثلا هندوان بالی از گوشت در غذای خود استفاده می‌کنند در صورتیکه هندوان هندی این امر را گناه می‌دانند . هندوان بالی تنها سه خدا دارند که در آسمان است در صورتیکه خدایان هندی همانند بت یا حیوان مثل گاو و فیل در زمین است . آیین هندو مکتب خاص خود را دارد که بر خلاف آیین دیکر ادیان که می‌گوید به آخرت دلخوش باش نه به دنیای فانی در آیین هندو می‌گوید علاوه بر دلخوشی در دنیای فانی و باقی به حقیق زندگی که برهمن نام دارد اعتقاد داشته باشد و بدست بیاور.

سنگاپور

صنعت گردشگری، یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور است. جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد، از جمله دلایل محبوبیت این کشور در بین جهانگردان است. تنها در سال ۲۰۱۷، ۱۷ میلیون گردشگر از سنگاپور دیدن کردند. از جمله مراکز مورد علاقه جهانگردان می‌توان از محله اورچارد رود شامل مراکز خرید بزرگ، باغ وحش سنگاپور، باغ پرندگان جورونگ و جزیره گردشگری سنتوزا نام برد.
این جزیره دارای جاذبه‌ها و فعالیت‌های بسیاری برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله شامل نمایش آتش بازی شبانه، پارک دلفین‌ها، پارک پروانه‌ها و سینمای چهاربعدی می‌شود. از نقاط دیدنی سنگاپور هتلی به نام مارینا بی سندز است که به شکل یک کشتی بر روی ۳ ساختمان بلند ساخته شده و استخری دارد که انتهای آن این ذهنیت را تداعی می‌کند که شناگران در حال افتادن از ساختمان هستند. پارک تفریحی یونیورسال استودیو که نمایش‌ها و وسایل بازی آن برپایه محصولات این استودیو طراحی شده، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری سنگاپور است.

تور بالی سنگاپور

به طور خلاصه، برای اینکه بتوانید در این مورد درک بهتری از تور بالی سنگاپور داشته باشید. این بار مسافرت خود را برای شهرهای تاریخی بالی و سنگاپور برنامه ریزی کنید. نکته ای که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اجرای هر چه بهتر تور است. زیرا بعضا بدون در نظر گرفتن خواسته مسافر توری به آنها معرفی می‌شود که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.
بنابراین کارشناسان آزانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار توری را به شما پینهشاد می‌دهد. که در آن تور همه چیز در نظر گرفته شده است. همانطور که در بالا نشان داده شد. می‌توانید قیمت‌ها را به طور خلاصه، ملاحظه و جهت رزرو با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید. دز خصوص نوسانات نرخ دلار اگر چه این نرخ ها ممکن است درست باشد، اما حتما برای تایید نرخ حتما ارتباط برقرارنمایید. ما می‌گوییم آنگونه باش که امکان پذیر است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور سنگاپور بالی تابستان 0 تومان 0 تومان 0 ۰۶ تیر 7 شب و 8 روز

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید