تور مالدیو هتل کاندیما

تور مالدیو هتل کاندیما

تاریخ خروج

۱۰ مرداد

مدت زمان

4 شب و 5 روز - تاریخ 10 مرداد

بازدید

302

تور مالدیو هتل کاندیما

هزینه سفر به مالدیو

 

تور مالدیو هتل کاندیما

4 شب و 5 روز

تاریخ سفر 1402/05/10

هتل

اتاق

ستاره

خدمات

نرخ هر نفر اتاق دو تخت

KANDIMA HOTEL Beach Studio 5 HB 85.000.000

 

خدمات هتل :

BB : صبحانه

ALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی محدود

UALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی نامحدود

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • اقامت در هتل با خدمات غذایی صبحانه و شام

  • ترانسفر ترکیبی زمینی و دریایی

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای سفر :
  • اصل گذرنامه با 7 اعتبار 
  • بلیط رفت وبرگشت
  • واچر هتل تایید شده
  • فرم رجیستر شده سلامت ( کارت واکسن مربوط به کوید 19 )

دانلود پکیج تور مالدیو

دانلود پیکج تور مالدیو

مالدیو

مالدیو کشوری جزیره‌ای واقع در جنوب غربی هند و اقیانوس هند، پایتخت آن ماله و به زبان رسمی دیوهی ( هندو اروپایی) صحبت می‌کنند. پایه نظام کشور مالدیو جمهوری می‌باشد و جمعیت تقریبی 539000 هزار نفری را دارد. قومیت مردم این کشور مالدیوی یعنی از تبار هندو آریایی می‌باشد . دین رسمی جمهوری مالدیو اسلام است و رهروی از سایر ادیان ممنون و منع قانونی دارد.

مالدیو همانند تعدادی از کشورها تحت سلطه بریتانیا بوده که در سال 1965 اعلام استقلال کرد و از امپراتوری بریتانیا مستقل شد. کشور مالدیو به دلیل داشتن جمعیت و مساحت کم کوچک‌ترین کشور در قاره آسیا محسوب می‌شود و همچنین به دلیل اینکه میانگین ارتفاع در مالدیو 1.5 متر از سطح دریا هست، کم ارتفاع‌ترین کشور جهان به شمار می‌آید . شهر ماله پایتخت کشور مالدیو با جمعیت 104 هزار نفری محل اقامت شاهان و تاج گذاری‌ها می‌باشد .

تاریخ

از نسل‌های قدیم روایت شده که یک روحانی ایرانی با اسم یوسف تبریزی اسلام را به این کشور برده است، روایت دیگری از ابن بطوطه آمده که ابولبرکات بربری از مغرب قدیم یا مراکش جدید و مردم را به دین ایلام دعوت نمود. ماله برگرفته از واژه ماهالای و معنای خانه بزرگ و قصر پادشاهی نیز می‌دهد. در زمان گذشته (سده دو میلادی) ایرانیان و اعراب کشور مالدیو را دیباجات و دیبجات می‌نامیدند. همچنین به دلیل وجود صدف نرم تن دریایی با نام کوری به جزایر پول هم معروف بود. در عصر جدید و پدید آمدن اسکناس از نماد صدف کوری در چاپ پول استفاده می‌شود.

گردشگری

گردشگری مهم‌ترین منبع مالی این کشور به حساب می‌آید و همین باعث شد که جزایری را برای جذب گردشگر اختصاص دهند تا هتل‌ها و اقامتگاه‌های گردشگری ساخته شود. گردشگران مستقیم از فرودگاه ماله به این جزایر و اقامتگاه ها ترانسفر می‌شوند. بر اساس نظریه کارشناسان اقتصادی 70 درصد اقتصاد و 90 درصد ارز خارجی از طریق گردشگران خارجی تامین می‌شود. طبق آمار منتشر شده در سال 2013 تعداد یک میلیون دویست هزار گردشگر از مالدیو دیدن کردند با این حساب که جمعیت این کشور 330 هزار نفر بوده است.

عمده سرمایه‌گذاران در صنعت گردشگری مرتبط به هتل‌ها و اقامت‌های گردشگری مربوط به شرکت‌های آمریکایی و فرانسوی می‌باشد . بیشترین سهم از بازدیدکنندگان خارجی مربوط به کشور چین با ضریب 44 درصد از کل گردشگران می‌باشد. ایرانیان با پاسپورت ایرانی جهت بازدید از کشور مالدیو نیاز به ویزا ندارند و همچنین کلیه گردشگران با هر ملیتی جهت ورود به کشور مالدیو مشروط به اعتبار حداقل 6 ماهه گذرنامه، معاف از ویزا می‌باشند.

تور مالدیو هتل کاندیما

بدون شک تور تومالدیو هتل کاندیما موقعیتی را برای شما عزیزان فراهم می‌کند. که با سفر به مالدیو با آداب و فرهنگ، رسوم، غذا و تمدن این کشور جزیره ای با مردم مهربانش آشنا شوید. به طور خلاصه مدت اقامت اجرای تور مادیو در بیشتر موارد  4 شب و 7 شب است. ما تلاش کرده ایم در تور مالدیو هتل کاندیما همه موارد را در نظر بگیریم. و یک تور با قیمت مناسب و کیفیت عالی در شان مسافر ارائه نماییم. مسافر نیز با در نظر گرفتن هدف خود به آژانس نیوار مراجعه و تور تفلیس خود را خریداری می‌کند.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور مالدیو هتل کاندیما 0 تومان 0 تومان 0 ۱۰ مرداد 4 شب و 5 روز - تاریخ 10 مرداد

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید