تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی

تاریخ خروج

۱۳ مرداد

مدت زمان

6 شب و 7 روز - تاریخ 13 مرداد

بازدید

350

تور ازمیر کوش آداسی

جدول نرخ پکیج

تور ازمیر کوش آداسی

6 شب و 7 روز

تاریه سفر 1402/05/13

هتل ستاره سرویس تعداد شب شهر

هر مسافر 

در اتاق دو تخته

KAYA PRESTIGE 4 BB 2 ازمیر 63.430.000
AQUA FANTASY 5 UALL 4 کوش آداسی

توضیحات :

سرویس BB صبحانه

سوریس UALL صبحانه ناهار شام و نوشیدنی نامحدود

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • ترانسفر فرودگاهی

  • ترانسفر بین شهری

  • اقامت در هتل همراه خدمات ذکر شده

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور ازمیر کوش آداسی

تور ازمیر کوش آداسی

کوش‌آداسی به معنای جزیرهٔ پرنده (قوش) در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدیناست. و در نوار ساحلی منطقهٔ اژه واقع شده‌است.
این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه‌جزیرهٔ دیلک همسایه است. در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر، افسوس، مریم آنا (خانهٔ مریم) میلت، دیدیم، پاموک کاله، مارماریس و بودروم قرار دارد. بندر کوش‌آداسی به علت نزدیکی با جزیرۀ یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. از بندر کوش آداسی در ماه‌های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق‌های موتوری به جزیرهٔ یونانی ساموس برگزار می‌شود. قایق‌های تفریحی مدرن که تورهای آبی را برگزار می‌کنند، زیبایی خاصی به این بندر بخشیده‌اند. بندر کوش‌آداسی یکی از بنادر مهم منطقه است.

ازمیر

ازمیر شهری در ساحل غربی آناتولی و مرکز استان ازمیر است. این شهر پس از استانبول و آنکارا، سومین شهر پرجمعیت ترکیه و بزرگترین مجموعه شهری در دریای اژه است. با توجه به این نکات ازمیر بیش از 3000 سال سابقه شهری ثبت شده و تا 8500 سال سابقه به عنوان سکونتگاه انسانی از دوره نوسنگی دارد. به طور خلاصه ازمیر که در موقعیتی سودمند در سر خلیجی که در یک فرورفتگی عمیق به سمت پایین می رود، در میانه راه در امتداد ساحل غربی آناتولی قرار دارد. همانطور که اشاره کرده ام ازمیر در بیشتر تاریخ خود یکی از شهرهای تجاری اصلی دریای مدیترانه بوده است.

پیشنهاد آژانس نیوار

تور ازمیر کوش آداسی معرفی شده توسط آژانس نیوار بهترین موقعیت است. به همین ترتیب شما با یک سفر، یک هزینه بتوانید از دو مقصد زیبا دیدن فرمایید. تور ازمیر کوش آداسی علاوه بر تفریح سبب می‌گردد. شما با فرهنگ و آداب و رسوم سایر مردم ترکیه آشنا شوید. هدف آژانس نیوار این است که بهترین مقاصد با مناسب‌ترین قیمت را به شما معرفی کند. تورهای ترکیبی ترکیه را از ما بخواهید!
جهت رزرو تور همانطور که در بالا نشان داده شده است نرخ تور ها ثبت شده است. اگر چه ممکن است این نرخ ها درست باشد. اما حتما برای تایید نهایی با کارشناس مربوطه هماهنگ نمایید . زیرا به عنوان مثال نوسان نرخ ارز را داریم که باعث افزایش و کاهش لحظه‌ای نرخ تورها می‌شود. برای سفر به ترکیه اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که از طریق آژانس معتبر و حرفه ای راهنمایی و خرید نمایید.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی 0 تومان 0 تومان 0 ۱۳ مرداد 6 شب و 7 روز - تاریخ 13 مرداد

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید