تور ازمیر آلاچاتی

تاریخ خروج

۲۲ شهریور

مدت زمان

6 شب و 7 روز - تاریخ 22 شهریور

بازدید

857

تور ترکیبی ازمیر آلاچاتی

جدول نرخ پکیج

تور ازمیر آلاچاتی چشمه

6 شب و 7 روز

تاریخ 1402/06/22

هتل ستاره سرویس تعداد شب شهر

هر مسافر 

در اتاق دو تخته

LIFE CORNER 4 BB 3 ازمیر 47.680.000
GRAND ONTUR CESME 5 HB 3 چشمه
KAYA PRESTIGE 4 BB 3 ازمیر 57.660.000
ALTIN YUNUS 5 BB 3 چشمه
MOVENPIC 5 BB 3 ازمیر 58.980.000
CLUB FAMILIA CESME BTQ FB 3 چشمه

 

BB صبحانه

HB صبحانه، ناهار یا شام

FB صبحانه، ناهار، شام

ALL صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی محدود

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • ترانسفر فرودگاهی

  • ترانسفر بین شهری

  • اقامت در هتل همراه با صبحانه

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور ازمیر آلاچاتی

تور ازمیر آلاچاتی

ازمیر

ازمیر شهری در ساحل غربی آناتولی و مرکز استان ازمیر است. این شهر پس از استانبول و آنکارا، سومین شهر پرجمعیت ترکیه و بزرگترین مجموعه شهری در دریای اژه است. با توجه به این نکات ازمیر بیش از 3000 سال سابقه شهری ثبت شده و تا 8500 سال سابقه به عنوان سکونتگاه انسانی از دوره نوسنگی دارد. به طور خلاصه ازمیر که در موقعیتی سودمند در سر خلیجی که در یک فرورفتگی عمیق به سمت پایین می رود، در میانه راه در امتداد ساحل غربی آناتولی قرار دارد. همانطور که اشاره کرده ام ازمیر در بیشتر تاریخ خود یکی از شهرهای تجاری اصلی دریای مدیترانه بوده است.

آلاچاتی

آلاچاتی در واقع بخشی از ازمیر در سواحل غربی ترکیه است. علاوه بر این به دلیل معماری، باغ های انگور، آسیاب های بادی و دریا مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که اشاره شد آلاچاتی یکی از سنتی‌ترین شهرهای ترکیه است. به همین تریتیب با خانه های سنگی، خیابان های باریک، هتل های بوتیک و رستوران هامیزبان شما است. این منطقه همچنین محل اسکله تفریحی آلاچاتی است. در مورد شکل گیری نام آلاچاتی نظریه های مختلفی وجود دارد. برخی منابع ادعا می کنند که نام شهر به صورت عدد جمع صورت گرفته است.

چشمه

چشمه یک شهر ساحلی و مرکز اداری ناحیه ای به همین نام در غربی ترین شهرهای ترکیه است. این شهر بر روی دماغه ای در نوک شبه جزیره است که همین نام را نیز یدک می کشد. و به داخل خشکی گسترش می یابد تا شکل بگیرد. این شهر دارای استراحتگاه تفریحی محبوب و مرکز توریستی است.  که سالانه گردشگران بیشماری را به خود جذب می‌کند. چشمه در 85 کیلومتری غرب ازمیر، بزرگترین مرکز شهری در منطقه دریای اژه ترکیه واقع شده است.

پیشنهاد آژانس نیوار

تور ازمیر آلاچاتی معرفی شده توسط آژانس نیوار بهترین موقعیت است. به همین ترتیب شما با یک سفر، یک هزینه بتوانید از دو مقصد زیبا دیدن فرمایید. تور ازمیر آلاچاتی علاوه بر تفریح سبب می‌گردد. شما با فرهنگ و آداب و رسوم سایر مردم ترکیه آشنا شوید. هدف آژانس نیوار این است که بهترین مقاصد با مناسب‌ترین قیمت را به شما معرفی کند. تورهای ترکیبی ترکیه را از ما بخواهید!
جهت رزرو تور همانطور که در بالا نشان داده شده است نرخ تور ها ثبت شده است. اگر چه ممکن است این نرخ ها درست باشد. اما حتما برای تایید نهایی با کارشناس مربوطه هماهنگ نمایید . زیرا به عنوان مثال نوسان نرخ ارز را داریم که باعث افزایش و کاهش لحظه‌ای نرخ تورها می‌شود. برای سفر به ترکیه اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که از طریق آژانس معتبر و حرفه ای راهنمایی و خرید نمایید.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور ازمیر آلاچاتی 0 تومان 0 تومان 0 ۲۲ شهریور 6 شب و 7 روز - تاریخ 22 شهریور

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید