تور استانبول از اصفهان

تور استانبول از اصفهان

تاریخ خروج

۲۲ شهریور

مدت زمان

7 شب و 8 روز - تاریخ 22 شهریور

بازدید

380

تور استانبول پرواز مستقیم از اصفهان

جدول نرخ پکیج

تور استانبول از اصفهان

7 شب و 8 روز

تاریخ سفر 1402/06/22

هتل ستاره سرویس موقعیت

هر مسافر

در اتاق دو تخته

GRAND MILAN 3 BB AKSARAY 35.500.000
ARSIMA 3 BB OSMANBEY 36.990.000
ELITE WOELD COMFY 4 BB TAKSIM 47.340.000
ARTS HOTEL 4 BB TAKSIM 50.460.000
TITANIC CITY 4+ BB TAKSIM 51.210.000
THE ELYSIUM TAKSIM 5 BB TAKSIM 52.340.000
ARTSAN M GALLERY 4 BB TAKSIM 52.600.000
OCCIDENTAL 4+ BB TAKSIM 54.620.000
BARCELLO 5 BB TAKSIM 64.530.000

 

در حقیقت اگر دنبال یک مسافرت با چند هدف، ازجمله تفریح ، بازدید از اماکن تاریخی و خرید هستید. با در نظر گرفتن این هدف و برای جمع بندی، پینشهاد آژانس نیوار به شما عزیزان تور استانبول از اصفهان است.

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایر از اصفهان

  • ترانسفر فرودگاهی

  • اقامت در هتل همراه با صبحانه

  • راهنمای تور

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور استانبول از اصفهان

دانلود پکیج تور استانبول از اصفهان

استانبول

به ترکی استانبولی: İstanbulنام پیشین: در واقع قسطنطنیه عربی‌شدهٔ کلمه یونانی کُنستانتینوپولیس، به‌معنای شهر کنستانتین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه است. همانطوره که اشاره شد استانبول مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵٬۰۶۷٬۷۲۴ نفر گزارش شده‌است. بر این اساس استانبول سومین کلان‌شهر بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود. همچنین این شهر قطعا بزرگترین کلان‌شهر اروپا است. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار دارد.
تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند. با این حال استانبول بدون شک تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. با توجه به این نکات این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شد. همانطور که اشاره شد استانبول در حقیقت از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان در ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رفت. به بیان دیگر بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.
استانبول یادگار دوران امپراتوری روم ٬ بیزانس و پس از آن امپراتوری عثمانی است و اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید آثار برجسته ای از ان دوران است. مانند مسجد ایاصوفیه (کلیسای بزرگ ارتدکس شرقی که در دوران ژوستینین امپراتور روم ساخته شد و سپس در زمان عثمانی تبدیل به مسجد شد. ناگفته نماند  پس از روی کار آمدن جمهوری ترکیه به موزه تبدیل شد تا وقتی که مجدداً در سال ۲۰۲۰ به مسجد تغییر کاربری داد) و مسجد سلطان احمد که شاهکار معماری اسلامی و عثمانی است.

سفر به استانبول

به طور خلاصه، برای اینکه بتوانید در این مورد درک بهتری از استانبول داشته باشید. این بار مسافرت خود را برای شهرتاریخی استانبول برنامه ریزی کنید. نکته ای که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اجرای هر چه بهتر تور است. زیرا بعضا بدون در نظر گرفتن خواسته مسافر توری به آنها معرفی می‌شود که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست.
بنابراین کارشناسان آزانس خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار توری را به شما پینهشاد می‌دهد. که در آن تور همه چیز در نظر گرفته شده است. همانطور که در بالا نشان داده شد. می‌توانید قیمت‌ها را به طور خلاصه، ملاحظه و جهت رزرو با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید. دز خصوص نوسانات نرخ دلار اگر چه این نرخ ها ممکن است درست باشد، اما حتما برای تایید نرخ حتما ارتباط برقرارنمایید. ما می‌گوییم آنگونه باش که امکان پذیر است.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور استانبول از اصفهان 0 تومان 0 تومان 0 ۲۲ شهریور 7 شب و 8 روز - تاریخ 22 شهریور

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید