تور استانبول مارماریس ویژه خرداد

تور استانبول مارماریس ویژه خرداد

تاریخ خروج

۲۸ خرداد

مدت زمان

6 شب و 7 روز - 28 خرداد

بازدید

163

تور استانبول مارماریس

جدول نرخ پکیج

تور استانبول مارماریس

7 شب و 8 روز

تاریخ سفر 1402/05/07

هتل ستاره خدمات تعداد شب اقامت موقعیت

هر مسافر

در اتاق دو تخته

ARTS HOTEL 4 BB 3 استانبول 55.250.000
ORKA LOTUS BEACH 5 UALL 4 مارماریس

 

خدمات هتل :

BB : صبحانه

HB : صبحانه، ناهار یا شام

ALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی محدود

UALL : صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی نامحدود

آژانس هواپیمایی نیوار مجری مستقیم تور‌های متنوع ترکیه است. یک تیر و دو نشان با یک سفر دو مقصد از ترکیه را دیدن کنید.

خدمات تور
  • بلیت رفت و برگشت

  • ترانسفر فرودگاهی

  • پرواز داخلی استانبول مارماریس

  • اقامت در هتل استانبول با صبحانه

  • اقامت در هتل مارماریس با صبحانه ناهار شام نوشیدنی نامحدود

  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

برای ورود به کشور ترکیه نیاز به ویزا نمی‌باشد.

دانلود پکیج تور استانبول مارماریس

استانبول

به ترکی استانبولی: İstanbulنام پیشین: در واقع قسطنطنیه عربی‌شدهٔ کلمه یونانی کُنستانتینوپولیس، به‌معنای شهر کنستانتین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه است. همانطوره که اشاره شد استانبول مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵٬۰۶۷٬۷۲۴ نفر گزارش شده‌است. بر این اساس استانبول سومین کلان‌شهر بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود. همچنین این شهر قطعا بزرگترین کلان‌شهر اروپا است. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار دارد.
تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند. با این حال استانبول بدون شک تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. با توجه به این نکات این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شد. همانطور که اشاره شد استانبول در حقیقت از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان در ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رفت. به بیان دیگر بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.
استانبول یادگار دوران امپراتوری روم ٬ بیزانس و پس از آن امپراتوری عثمانی است و اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید آثار برجسته ای از ان دوران است. مانند مسجد ایاصوفیه (کلیسای بزرگ ارتدکس شرقی که در دوران ژوستینین امپراتور روم ساخته شد و سپس در زمان عثمانی تبدیل به مسجد شد. ناگفته نماند  پس از روی کار آمدن جمهوری ترکیه به موزه تبدیل شد تا وقتی که مجدداً در سال ۲۰۲۰ به مسجد تغییر کاربری داد) و مسجد سلطان احمد که شاهکار معماری اسلامی و عثمانی است.

مارماریس

مارماریس یک شهر بندری و تفرجگاه توریستی در سواحل مدیترانه است. که در استان موغلا، جنوب غربی ترکیه، در امتداد خط ساحلی ریویرا ترکیه واقع شده است. اگرچه مارماریس به خاطر عسلش معروف است، اما منبع اصلی درآمد آن گردشگری بین المللی است. این روستا بین دو رشته کوه متقاطع در کنار دریا واقع شده است. مارماریس همچنین مرکزی برای قایقرانی و غواصی است که دارای دو اسکله بزرگ و چندین اسکله کوچکتر است. این یک مکان محبوب زمستانی برای صدها قایق تفریحی است. مارماریس تا فرودگاه دالامان یک ساعت با ماشین به سمت شرق فاصله دارد.

تور استانبول مارماریس

تور استانبول مارماریس معرفی شده توسط آژانس نیوار بهترین موقعیت است. به همین ترتیب شما با یک سفر، یک هزینه بتوانید از دو مقصد زیبا دیدن فرمایید. تور استانبول مارماریس علاوه بر تفریح سبب می‌گردد. شما با فرهنگ و آداب و رسوم سایر مردم ترکیه آشنا شوید. هدف آژانس نیوار این است که بهترین مقاصد با مناسب‌ترین قیمت را به شما معرفی کند. تورهای ترکیبی ترکیه را از ما بخواهید!
جهت رزرو تور همانطور که در بالا نشان داده شده است نرخ تور ها ثبت شده است. اگر چه ممکن است این نرخ ها درست باشد. اما حتما برای تایید نهایی با کارشناس مربوطه هماهنگ نمایید . زیرا به عنوان مثال نوسان نرخ ارز را داریم که باعث افزایش و کاهش لحظه‌ای نرخ تورها می‌شود. برای سفر به ترکیه اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که از طریق آژانس معتبر و حرفه ای راهنمایی و خرید نمایید.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور استانبول مارماریس ویژه خرداد 0 تومان 0 تومان 0 ۲۸ خرداد 6 شب و 7 روز - 28 خرداد

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید