ویزا استرالیا

مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا


جهت مصاحبه و انگشت نگاری، حضور مسافر در سفارت الزامی می باشد. تمام مدارک فارسی جهت ارائه به سفارت استرالیا باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. تمام کپی ها در سایز A4 و یک رو گرفته شوند. اصل پاسپورت امضاء شده با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ سفــر و 2 صفحه خالی روبه روی هم اصل پاسپورت های قدیمی اصل شناسنامه اصل کارت ملی اصل کارت نظام وظیفه اصل سند ازدواج یا طلــاق دو قطعـــه عکس جدید 4/5 * 3/5 رنگی با زمینه سفید، مستقیــــم رو به دوربین، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد.

مدارک شغلی


پزشکان، مهندسین، وکلا: پروانه مطب، نظام مهندسی، وکالت + کارت های صنفی مربوطه کارمندان دولتي: حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال با ذکر مشخصات، سمت، میزان حقوق، تاریخ شروع به کار و تایید مرخصی کارمندان شرکت های خصوصی: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت با مهر و امضای مدیر شرکت، نام و مشخصات و سمت و میزان حقـوق و تاریخ شروع به کار و و موافقت با مرخصی + سابقه بیمه تامین اجتماعی اعضای هیات مدیره شرکت ها: گواهی اشتغال به کار + روزنامه رسمی کسبه: جواز کسب یا کارت مباشرت سازندگان ساختمان: پروانه ساختمان یا پایان کار موجر: اجاره نامه معتبر با کد رهگیری بازنشستگان: حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق + 3 فیش حقوقی آخر اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه: گواهی اشتغال به کار+ حکم کارگزینی با مهر + 3 فیش حقوقی آخر با مهر تمام گواهی ها باید با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق و تایید مرخصی باشد. دانشجویان و دانش آموزان: گواهی اشتغال به تحصیل در سال تحصیلی جاری یا ثبت نام سال آینده قبض پرداخت مالیات و فیش های پرداختی لیست پرداخت بیمه و حقوق کارکنان

مدارک مالی


نامه تمکن به انگلیسی + گردش 6 ماه آخر همان حساب به انگلیسی با مهــر و امضاء بانک ( به ازای هر نفر حداقل 150 میلیون تومان ) سند ملکی و سند اتومبیل در صورتیکـــه فرزند زیر 18 سال بدون یکی از والدین سفــر می کند، رضایت نامـــــه محضــری از هر کدام از والدین که در سفــر نیستند، الزامـــــی است. برای تایید رضایت نامه، علاوه بر اصل رضایت نامه، اصل شناسنامه کسانی که اسامی آن ها در رضایت نامه ذکر شده الزامی است.

روند درخواست ویزا


ارائه اصل تمامی مدارک به آژانس نیوار الزامیست . تمام مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد آژانس نیوار باقی می ماند. در صورت صلاحدید کارشناسان و یا سفارت مربوطه، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد. لزوم ارائه ضمانت نامه بانکی جهت بازگشت از سفر و مبلغ آن به ازای هر نفر پس از بررسی مدارک متقاضی به ایشان اعلام می گردد. قابل توجه متقاضیان محترم: با توجه به این نکته که کلیه مدارک ارائه شده توسط شرکت مجـری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد، توصیه می گردد، کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشند.

فرم درخواست


لطفاً برای دریافت مشاوره جهت اخذ نمودن ویزای استرالیا فرم زیر را تکمیل نمایید کارشناس ما با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس برقرار می کنند.

    ارسال دیدگاه

    لطفا یک نظر بنویسید.
    لطفا نام خود را وارد کنید
    لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
    لطفا یک ایمیل درست وارد کنید