هتل 5 ستاره Avani در فاصله 4.5 کیلومتری فرودگاه بین المللی و در منطقه دیره واقع شده است . دیره یکی از مناطق پرجمعیت و اصلی شهر دبی می‌باشد با فروشگاه ها و مراکز تجاری و ایستگاه متروی ابوبکر که میهمانان این هتل میتوانند دسترسی آسان به نیازهای خود داشته باشند . کلیه اتاق‌های هتل مجهز به تلویزیون ال ای دی ، سرویس مدرن خواب چای و قهوه ساز و اینترنت رایگان وای فای هستند . رستوران هتل در صبح و ظهر پذیرای میهمانان و سرو صبحانه و ناهار می‌باشند .
هتل 5 ستاره Shangarila یک از هتل‌های برند آسیا است که در اتوبان شیخ زاید و 11 کیلومتری فرودگاه واقع شده است . کلیه اتاق‌های این هتل مجهز به تلوزیون ال ای دی ، میزکار، مینی بار و اینترنت پرسرعت رایگان و حمام اختصاصی است. هتل دارای 8 رستوران و بار با غذاها و لقمه های متنوع پذیرای میهمانان عزیز است همچنین یکی از رستوران ها در فضای باز با محیطی آرام و دلنشین با منظره شهر دبی تعبیه شده که لحاظتی دلنشین را برای شماها فراهم میکند و از نوشیدنی و غذای خود لدت ببرید. هتل دارای یک باشگاه بدنسازی مجهز با تجهیزات ورزشی برای قوی کردن قلب و عروق و تناسب اندام است .
هتل آترو (تکسیم تایم سابق) استانبول (Taksim Time Hotel) هتلی سه ستاره در منطقه تکسیم استانبول در کشور ترکیه است که از موزه نظامی استانبول ۰.۶ و از موزه آتاتورک استانبول ۱.۱ کیلومتر فاصله دارد . این هتل از بهترین هتل‌های شهر استانبول بوده و در قلب این شهر قرار گرفته است. هتل پارکینگی رایگان در اختیار مهمانان قرار می‌دهد تا در صورت داشتن اتومبیل شخصی بتوانند آن را پارک کنند. برای استفاده از آن نیازی به رزرو قبل از ورود نیست. علاوه بر آن، دسترسی به اینترنت وای فای هتل نیز رایگان است.
نمایش 1-3 از 3 نتیجه برای پارکینگ رایگانپاک کردن فیلتر ها