درباره نیوار

مختصری درباره ما

بیشتر با نیوار آشنا شوید

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار پرواز ایران زمین با نام تجاری نیوار تراول در سال 1397 و پس از دریافت مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز کرد.

اساس فعالیت مجموعه نیوار ارائه خدمات سفر بر اساس استانداردهای بین المللی با تاکید بر دانش روز گردشگری بوده و حضور مشاورین سفر با تجربه­ دارای مدارج بالای تحصیلی و آکادمیک در زمینه گردشگری و همچنین رضایت بیش از 90% مسافران گواه بر این مهم میباشد.

بهره برداری از سیستم رزرو و صدور آنلاین بلیت شرکت های هواپیمایی داخلی و رزرو آنلاین تورهای مسافرتی داخلی و خارجی در سامانه های مربوطه، امکان رزرو آسان تر در کنار سایر روش های تلفنی و حضوری در دفتر فروش مرکزی این شرکت را فراهم کرده است.

همکاران ما از مرحله ی تصمیم گیری و مشاوره تا بازگشت از سفر در کنار مسافران عزیز بوده و در هر مرحله از سفر کیفیت تمام خدمات خریداری شده توسط تیم پشتیبانی کنترل خواهد شد.

سایر خدمات تکمیلی همچون درخواست و دریافت ویزای کشورهای مختلف، صدور بیمه نامه مسافرتی، صدور گواهینامه بین المللی و اجاره ی خودروی دربستی توسط شرکت نیوار قابل ارائه بوده و متقاضیان عزیز می توانند هریک از خدمات تکمیلی را نیز به صورت جداگانه از این مجموعه دریافت نمایند.

اجرای تورهای انفرادی با سلیقه ی مسافر و با تایید کارشناس ارشد برنامه ریزی تورهای داخلی و خارجی امکان پذیر بوده و مسافران می توانند طبق بودجه و زمانبندی دلخواه، تمام خدمات سفر را در قالب پکیج برنامه ریزی شده دریافت نمایند.

تورهای گروهی با راهنمای فارسی زبان همراه از ابتدای سفر تا پایان سفر در همه ی مسیرهای مجاز در ایام خاص اجرا می شوند که این تورها در قالب تورهای گروهی شرکت نیوار قرار می گیرند و مسافران می توانند با پرداخت هزینه های کمتر، خدمات کامل تری را دریافت نمایند.

با آرزوی سفرهایی سرشار از سلامتی و شادی برای همه ی هموطنان عزیز

نیوار تراول